Hudeček Stanislav (Gdow 1872 - 1947 Nový Bydžov)
Motiv z Dalmácie, signováno vpravo dole tužkou St. Hudeček, tužka a akvarel/papír, 41 x 56 cm (výřez pasparty), pasparta, sklo, rám (Šm)
22.09.2018 - 15:00
CZK 9.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 6.000,-
Aukce: | Výtvarné umění, sklo, design |
Datum: | 22.09.2018 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu hotel, Štěpánská 40, Praha 1 |
Prohlídka: | 03.09. - 22.09.2018 |